Wyszukiwarka

województwo:
miasto:
szukane hasło:
Medisan
województwo: Zachodniopomorskie
miasto: Stargard Szczeciński
kod pocztowy: 73-110
ulica: Wojska Polskiego
telefon: 500846999 

Naszym zadaniem jest bezpieczny transport pacjenta w różne miejsca w kraju i zagranicą. Dysponujemy w pełni przystosowanymi ambulansami do transportu sanitarnego. Możliwość przewiezienia pacjenta w towarzystwie ratownika, sanitariusza lub lekarza którzy dbają o każdy szczegół podczas wykonywanej usługi. Zajmiemy się wszystkim od samego początku czyli zniesienie i wniesienie, przewóz wraz z opieką. Nasi kierowcy posiadają uprawnienia na pojazdy uprzywilejowane. Zapraszamy! Z nami bezpiecznie!

AFGRU-MED
województwo: Zachodniopomorskie
miasto: Kołobrzeg
kod pocztowy: 78-132
ulica: Tęczowa 15
telefon: 691 433 132; 508 030 839 

 Transport sanitarny Kołobrzeg i transport medyczny Koszalin

 

  • Transport sanitarny i medyczny na terenie całej Polski i zagranicą.
  • Kierowcy z kwalifikacjami ratowników medycznych.

  • Pojazdy przystosowane wyłącznie do transportu medycznego.

  • Transport osób również w pozycjach leżących.

  • Realizujemy zlecenia dla największych szpitali w rejonie Kołobrzegu Koszalina.

W ciągłej pracy znajduje się 8 samochodów przystosowanych do transportu chorych, osób starszych i niepełnosprawnych. Nasza firma prowadzona jest przez specjalistów fizjoterapeutów, osób bezpośrednio zaangażowanych w zagadnienia rehabilitacji, farmaceutyki i medycyny. Służymy Państwu zarówno naszymi pojazdami jak i naszą wiedzą. Zapewniamy Państwu odbiór i dowóz na miejsce w miłej ale i profesjonalnej atmosferze.  Z nami transport chorych jest bezpieczny i bezproblemowy. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego w celu poznania bliżej naszej oferty. 

 

PARAMEDIC24
województwo: Zachodniopomorskie
miasto: Szczecin
kod pocztowy: 71-080
ulica: Ku Słońcu
telefon: 507 199 600; 601 631 484 

Świadczymy usługi transportu medycznego na terenie całej Polski oraz krajów Unii Europejskiej. Zapewniamy bezpieczeństwo i komfort naszym pacjentom na najwyższym poziomie, jednocześnie dostosowując się do indywidualnych wymagań pacjenta związanych z jego stanem zdrowia. Przewozimy pacjentów na zabieg, rehabilitację, do szpitali, domów opieki społecznej czy placówek medycznych, zapewniamy także usługi znoszenia pacjenta oraz ? jeżeli jest taka potrzeba ? czekamy na pacjenta w trakcie jego zabiegu czy wizyty u specjalisty. W karetce znajduje się także miejsce dla osoby towarzyszącej pacjentowi. Pacjentom wymagającym stałej opieki lekarskiej, regularnych zabiegów czy długotrwałej rehabilitacji oferujemy stałe umowy gwarantujące im nie tylko bezpieczeństwo przemieszczania się na leczenie, ale również korzystny system rabatowy zapewniający przystępną cenę. Pacjentom wymagającym szczególnej opieki zapewniamy nadzór lekarza.

TRANS MEDICS
województwo: Zachodniopomorskie
miasto: Szczecin
kod pocztowy: 70-777
ulica: Lniana 25
telefon: 505 791 322, 509 403 451 

Realizujemy transporty osób chorych i poszkodowanych, wymagających opieki zespołów medycznych. Działamy na zlecenie Niepublicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej, Lekarzy Rodzinnych, Centrów Medycznych, Szpitali, Domów Pomocy Społecznej, Zakładów Opiekuńczo - Leczniczych i Firm Ubezpieczeniowych.

Ponadto wykonujemy transporty medyczne dla osób:

- prywatnych

- na ich zlecenie

- transportując pacjentów według ich życzenia

- lokalny

- krajowy

- międzynarodowy

Pracownicy firmy TRANS MEDICS posiadają odpowiednie doświadczenie, kwalifikacje i uprawnienia, mające na celu zapewnienie należytego wykonywania podjętych zadań, sprawnie, bezpiecznie i tak, aby czas ich realizacji był jak najkrótszy. Skład zespołów medycznych uzależniony jest od stanu pacjenta lub na życzenie Państwa.

Zespół Lekarzy Rodzinnych Wysoczańscy
województwo: Zachodniopomorskie
miasto: Gryfice
kod pocztowy: 72-300
ulica: Dworcowa 2
telefon: 506 477 321 

Zespół Lekarzy Rodzinnych oferuje usługi w zakresie transportu medycznego finansowanego przez NFZ oraz ze środków własnych pacjenta. Oferujemy transport krajowy oraz międzynarodowy! Do dyspozycji naszych Pacjentów oddajemy 2 nowoczesne pojazdy: typową karetkę przewozową, oraz ekskluzywną karetkę wyposażoną między innymi w: sprzęt reanimacyjny, system monitoringu kardiologicznego, defibrylator, pulsoksymetr, tlenoterapię z systemem wspomagania oddechu, klimatyzację, pojazd przystosowany jest do pełnienia funkcji ratowniczych, oraz udzielania pomocy ofiarom wypadków.

Personel karetek stanowią wysoko wykwalifikowani ratownicy medyczni.