Wyszukiwarka

województwo:
miasto:
szukane hasło:
ZDROWI-MED TRANSPORT MEDYCZNY
województwo: Śląskie
miasto: Radzionków
kod pocztowy: 41-922
ulica: Męczenników Oświęcimia 36
telefon: 507326160 

Zdrowi-Med oferuje Panstwu uslugi transportu medycznego nowoczesnym ambulansem transportowym w asyscie profesjonalnego personelu medycznego. Przewozimy chorych z łóżka do łóżka, dowozimy na wizyty lekarskie oraz wizyty diagnostyczne. Przewozimy chorych do stacji dializ, hospicjów, domów opieki spolecznej i kosciolów. Pracujemy 24 godziny na dobe przez caly rok. Całodobowe zgłoszenia pacjentów przyjmuje nasz dyspozytor pod numerem telefonu : 507326160.

DAGO-MED
województwo: Śląskie
miasto: Bielsko-Biała
kod pocztowy:
ulica:
telefon: 500 240 185; 502 281 718; 572 484 556  

Oferujemy Państwu najwyższą jakość w:

Transporcie sanitarnym oraz medycznym na terenie kraju oraz Unii Europejskiej.

Organizacji i realizacji zabezpieczeń medycznych dla: Imprez masowych, okolicznościowych i sportowych. Szkoleniach z zakresu pierwszej pomocy dla firm i osób indywidualnych. Przedstawiamy w sposób przyjazny i łatwy do zapamiętania wiedze dla dzieci w przedszkolach, szkołach oraz na festynach rodzinnych.

Nasi pracownicy są zawszę uśmiechnięci i służą pomocą. Mają doświadczenie, które zdobyli min: w Szpitalnych Oddziałach Ratunkowych, w Wojsku, w Straży Pożarnej oraz w Państowym Ratownictwie Medycznym. Wsród nich mamy Lekarzy, Ratowników Medycznych , Pielęgniarki i Pielęgniarzy, Ratowników KPP, Ratowników Pola Walki 

ESKULAP
województwo: Śląskie
miasto: Zabrze
kod pocztowy: 41-818
ulica: Heweliusza 13
telefon: 32 271 63 15; 32 370 16 07 

Jesteśmy firmą z ponad 20 letnią tradycją, pierwsza tego typu firma w Polsce (rok założenia 1990). Posiadamy wykwalifikowaną kadrę lekarzy,pielęgniarek,ratowników medycznych. Realizujemy transporty medyczne krajowe i zagraniczne ambulansami oraz eskorty lekarskie i pielęgniarskie za pośrednictwem samolotów rejsowych. Zabezpieczamy imprezy masowe zgodnie z rozporządzeniem z dnia 06.02.2012r., pikniki, festyny pracownicze, koncerty, mecze, eventy. Prowadzimy szkolenia z pierwszej pomocy dla dzieci i dorosłych.

Unia Bracka
województwo: Śląskie
miasto: Bytom
kod pocztowy: 41-906
ulica: Konstytuacji 89
telefon: 604 254 400, 604 548 018, 32 787 47 76 

Unia Bracka Sp. z o.o. świadczy profesjonalne usługi transportu sanitarnego nieprzerwanie od czerwca 2005 r. 

Głównym obszarem naszej działalności jest województwo śląskie, ale współpracujemy również ze szpitalami z innych regionów kraju. Najważniejsze segmenty naszej działalności to:

  • transport sanitarny w podstawowej opiece zdrowotnej, który finansowany jest bezpośrednio przez Narodowy Fundusz Zdrowia,
  • transport sanitarny pacjentów, krwi, materiałów krwiopochodnych i biologicznych na rzecz szpitali, wykonywany na podstawie zawartych umów,
  • transport sanitarny na indywidualne zamówienie pacjenta lub jego rodziny,
  • transport osób niepełnosprawnych,
  • transport do i z sanatorium,
  • medyczne (lekarskie i pielęgniarskie) zabezpieczenie imprez, a także realizacja lekarskich i pielęgniarskich świadczeń zdrowotnych oraz innych usług medycznych.

Personel zatrudniony przez naszą Spółkę cechuje się wysokimi kwalifikacjami zawodowymi, a także nienaganną postawą etyczną oraz dużą empatią w stosunku do pacjentów.